00-697 Warszawa, Al. Jerozolimskie 49
   Telefon/Fax: +48 22 841-41-92, +48 22 841-94-60
   e-mail: biuro@pzszach.org.pl
AKTUALNOŚCI | KONTAKT | KALENDARZ | KOMISJE | PZSZACH | WZSZACHY | FINANSE | LICENCJE | REGULAMINY | AKADEMIA | KNJBIS | CENTRALNY REJESTR

Serdecznie zapraszamy do korzystania z nowej strony

PZSzach pod adresem pzszach.pl

Data utworzenia: 2009-09-29 | Autor: Administrator | Odsłon: 22962
 
 
Prezes PZSzach Tomasz Sielicki
  Prezes Zarządu
           Delegat do FIDE i ECU          
 


Tomasz Sielicki

tomek.sielicki@gmail.com  

tel. 504142010


 
Tomasz Delega
              Wiceprezes Zarządu             
Sekretarz Generalny

Tomasz Delega
 
t.delega@pzszach.org.pl  

tel. 604396583


 
 
              Skarbnik              


Bogdan Jeżak
 
                bogdanjezak@o2.pl                

tel. 691804873


 
Włodzimierz Schmidt wikipedia.pl
             Wiceprezes Zarządu            
d/s Sportowych



Włodzimierz Schmidt
 
schmidtw@poczta.onet.pl  

tel. 502104240


 
Piotr Zieliński
             Wiceprezes Zarządu            
      d/s Młodzieżowych      


 Piotr Zieliński
 
piotr11z@wp.pl 

tel. 608085228


 
Agnieszka Fornal-Urban
  Wiceprezes Zarządu 
     d/s Współpracy z Partnerami   


 Agnieszka Fornal-Urban
 
  agnieszka.fornal@gmail.com 

tel. 606691153

 
 
Tomasz Stefaniak
 
             
     Wiceprezes Zarządu
     d/s Komunikacji i Promocji    

 
Tomasz Stefaniak


prezes@szszach.pl 

tel. 507013391


 
Zenon Chojnicki
          Przewodniczący Komisji      
  Ewidencji, Klasyfikacji i Rankingu



 Zenon Chojnicki

zchojnicki1@poczta.onet.pl  

tel. 608299128


 
Waldemar Taboła
 

         Przewodniczący Komisji     
     Młodzieżowej


    Waldemar Taboła


wtabola@gmail.com  

    tel. 660661025 


 
Waldemar Taboła
 

         Przewodniczący Komisji     
   d/s Współpracy z Partnerami


    Adam Dzwonkowski


a.dzwonkowski@pzszach.org.pl  

    tel. 607499031 

 
Aktualnie online 3 gości